Erbaa Açı Okulları Türk sineması müziklerine yeniden hayat verdi.

Ana Sayfa » Haberler » Erbaa Açı Okulları Türk sineması müziklerine yeniden hayat verdi.
Paylaş
Tarih : 18 Ocak 2019 - 18:56

IMG_64377

Erbaa Açı Okulları tarafından Türk sinemasına damga vuran şarkılar öğrenciler tarafından yeniden seslendirildi. 

Erbaa Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenen yıl sonu etkinliğine Erbaa Kaymakamı Bülent Karacan,okul müdürü Volkan Selçuk,öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı. 

Düzenlenen programında gelen konuklar önce sinevizyondan Türk sinemasına damga vuran film ve müziklerini dinledi ardından da sahneye çıkan öğrenciler hep birlikte film müziklerini canlı olarak seslendirdi.

Erbaa Açı Okulları Müdürü Volkan Selçuk yaptığı açıklamada”2018-2019 eğitim öğretim yılının ilk yarısını tamamladığımız bu günde istedik ki öğrenciler hem biraz eğlensin hem de bizim kültürümüzün vazgeçilmez bir parçası olan Türk filmlerini ve onların ayrılmaz bir parçası olan müziklerini öğrenerek canlandırsınlar.Ben inanıyorum ki aradan yüzyıl geçse de bu filmler izlenmeye devam edecek bu müzikler de hep dilimizde kalacak”diye konuştu.

Ana sınıfı ilkokul ve Ortaokul  öğrencilerinin sahne aldığı ve yaklaşık bir buçuk saat süren programda 20 film müziği seslendiren öğrenciler gelen konuklardan tam not aldı. 

Bir önceki yazımız olan Erbaa'da 36 tavuk yangından son anda kurtarıldı. başlıklı makalemizde erbaa, erbaadan ve Tavuk hakkında bilgiler verilmektedir.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

IMG_9708
Erbaa’da yakılmış ceset bulundu.

Erbaa’da Kelkit çayı kenarında yanmış bir insana ait kemik parçaları bulundu. Edinilen bilgiye göre, polis ekipleri, ilçeye bağlı Yeni

IMG_9641
Başkan Karagöl, Erbaa Belediyesinin Borçlarını açıkladı

31 Mart Mahalli İdarelere Seçimlerinde Erbaa Belediye Başkanı olarak seçilen Karagöl, Erbaa Belediyesinin Borçlarını açıkladı. Erbaa Belediye

SINAV LİSESİ
Erbaa’da resim sergisi

Erbaa Özel Sınav Lisesi öğrencileri yapmış oldukları resimleri sergiledi. Erbaa Kültür ve Kongre Merkezinde Sınav Lisesi öğrencilerinin yapmış

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
YorumunuzTekno Merkez Bilgisayar - Telefon Sat, Erbaa Bilgisayar