Erbaa’da “her adım sağlık için” projesi

Ana Sayfa » Haberler » Erbaa’da “her adım sağlık için” projesi
Paylaş
Tarih : 29 Ekim 2018 - 13:30

IMG_44124

Derma Es Sağlıklı Yaşam ve Güzellik Merkezi tarafından “her adım sağlık için” projesi başlatıldı.

İlçede faaliyet gösteren Derma Es Sağlıklı Yaşam ve Güzellik Merkezi tarafından bayanlara yönelik “her adım sağlık için”projesi başlatıldı.

Başlatılan proje kapsamında ilki Amasya Boraboy gölü ve mesire alanında gerçekleştirilen etkinliğe 50  bayan çocukları ile birlikte katıldı.

Düzenlenen projeye Tokat ve Amasya’dan 50 kadar kadın ve çocuklarının katıldığı görülürken etkinlik ilk olarak  kadınların  birbirleri ile tanışması ile başladı.

Yaklaşık 2 kilometrelik zorlu bir parkur belirleyen kadınlar çocukları ile bu parkuru 3 saatte tamamlamayı başardı.

Projeye Niksar’dan katılan Pervin Dilek Dirim yaptığı açıklamada “orası sadece bir güzellik merkezi değil aynı zamanda sağlıklı yaşam adına da güzel şeyler yapıyorlar, bugün de yine bir doğa yürüyüşü düzenlemeleri bizi gerçekten motive etti. Hafta sonu rahatlığı hafta içinin vermiş olduğu yorgunluğu üzerimizden atmamızı sağladı,emeği geçen herkese teşekkür ediyorum”diye konuştu.

Derma Es Sağlıklı Yaşam ve Güzellik Merkezi sahibi Hülya Altuncu ise amaçlarının sadece güzel kadınlar olmadığını,sağlıklı bir toplum ve nesiller  olduğunu dile getirerek bu projeyi gelenekselleştireceklerini ayrıca çocuklara yönelikte farklı projelerle onlarında sosyal yaşamda sağlıklı ve özgüveni tam bireyler olarak yetiştirmek için ellerinden gelen yapacaklarını söyledi.

Alınan bilgilere göre proje kapsamında kadınların düzenli olarak spor yapabilmeleri, sosyal hayatta daha fazla yer almaları ve birbirleri ile iletişim halinde olmalarının amaçlandığı öğrenildi. amaçlanıyor.

Bir önceki yazımız olan Erbaa'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı başlıklı makalemizde erbaa, erbaada 29 ekim cumhuriyet bayramı ve erbaadan hakkında bilgiler verilmektedir.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

IMG_5562222
Erbaa’da “onlar için” projesi

Erbaa özel Açı okulları, sokak hayvanlarının daha iyi şartlarda yaşayabilmeleri amacı ile “onlar için”projesi başlattı. Özel

IMG_5527777
Erbaa’da karla mücadele çalışmaları

 Erbaa’da kar yağışının etkili olduğu köy yollarında ulaşımın kesintisiz sürmesi için karla mücadele çalışması başlatıldı. Erbaa’da

IMG_52266
Çocuklar, trafik kurallarını Hacivat ve Karagöz’le öğrenecek.

  Erbaa İlçe Emniyet Müdürlüğü çocuklara trafik kurallarını Hacivat ve Karagöz ile öğretiyor.  Erbaa İlçe Emniyet Müdürlüğü Türk

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
YorumunuzTekno Merkez Bilgisayar - Telefon Sat, Erbaa Bilgisayar