Erbaa’da “öncelik hayatın öncelik yayanın”eylemi

Ana Sayfa » Haberler » Erbaa’da “öncelik hayatın öncelik yayanın”eylemi
Paylaş
Tarih : 06 Şubat 2019 - 13:38

IMG_66477

İçleri Bakanlığı, trafikte yaya önceliği bilincinin oluşturulması ve yaya geçitlerinin kullanımını yaygınlaştırılması amacı ile “Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın” eylemi başlattı.

Başlatılan eylem kapsamında Erbaa Kaymakamı Bülent Karacan, Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım,İlçe Emniyet Müdürü Erol Alkan,İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Emre Çelebi, kurum müdürleri,vatandaşlar ve öğrenciler Gazi Bulvarında bir araya geldi.

Öğrenciler ellerinde “Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın”pankartları ile katıldığı eylem kapsamında Erbaa protokolü sürücülere bilgilendirici broşür dağıttı.

Bir önceki yazımız olan Erbaa'da mezbahaneden kaçan boğa uzun uğraşlar sonucu yakalandı başlıklı makalemizde erbaa, erbaadan ve kaçan boğa hakkında bilgiler verilmektedir.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Karantinadaki yaşlı çifti Dolandırdı
Karantinadaki yaşlı çifti Dolandırdı

Tokat’ta, karantinada olan yaşlı çiftinin evlerine girerek kendisini doktor olarak tanıtan şahıs 3 bin lira ile birlikte kayıplara karıştı. Tokat

ERBAA’DA JANDARMADAN KAÇAK ALKOL OPERASYONU
ERBAA’DA JANDARMADAN KAÇAK ALKOL OPERASYONU

ERBAA’DA JANDARMADAN KAÇAK ALKOL OPERASYONU Erbaa’da düzenlenen operasyonda 110 litre sahte içki ele geçirildi, 1 kişi de gözaltına alındı. Edinilen

Kaymakam Mustafa Temiz başkanlığında, Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon İzleme ve Değerlendirme Toplantısı  gerçekleştirildi.
Kaymakam Mustafa Temiz başkanlığında, Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon İzleme ve Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi.

Kaymakam Mustafa Temiz başkanlığında, Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon İzleme ve Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi. İçişleri

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz