Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl

Ana Sayfa » Haberler » Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl
Paylaş
Tarih : 02 Nisan 2019 - 19:37

IMG_9199

Erbaa’da Milliyetçi Hareket Partisi’nden  Belediye Başkanı seçilen Ertuğrul Karagöl Türkiye’nin en genç Belediye Başkanlarından biri oldu.

31 Mart Mahalli idareler seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi’nden aday gösterilen 29 yaşındaki  Ertuğrul Karagöl, resmi olmayan seçim sonuçlarına göre yarışı önde bitirirken Türkiye’nin de en genç Belediye Başkanlarından biri olmayı başardı.

Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl yaptığı açıklamada “tabiki çok mutluyum, onun dışında beni destekleyen,bana değer veren bana inanan bütün Erbaa halkına hiç bir parti ayırım yapmadan herkese çok teşekkür ediyorum inşallah 31 Mart’taki  seçim sonucu benim belediye başkanlığım inşallah Erbaa’mıza ,bölgemize bütün insanlığa hayırlar getirir o anlamda en genç belediye başkanlarından biri olmakta eminim genç arkadaşlarıma,bütün Türkiye’deki gençlere örnek olur ,onlara bir cesaret olur diye de ayriyeten mutluyum çünkü bu süreçte gençlerin bana olan ilgisi çok fazla idi eminim diğer şehirlerde de bütün Türkiye’de bu heyecan bana burada olan güven eminim diğer şehirlere de yansıyacaktır,umarım onlara da yol açmış olurum”dedi.

Karagöl ” biz projeleri hazırlarken toplumun her kesimini ilgilendirecek ve insanlar adayın kitapçığını eline aldığında benden bir şey var mı diye görmesini istediğimiz projeler olsun istedik ve biz bu hazırlığı yaparken de gençler için, yaşlılar için çocuklar için,yetişkinler için,engelliler için yani toplumun her kesimini ilgilendiren projeler çıkarmaya çalıştık.dedi.

Gençler için  en  önemsediği projenin yabancı dil akademisi olduğunu ifade eden Karagöl” onun dışında tabiki özellikle de genç olmam hasebi ile gençlere çok önem vereceğimizi  zaten ilerleyen zamanlar göreceğiz. gençlik ve spor merkezi merkezi projemiz var inşallah orada hem gençleri hem de sporla ilgilenenlere öncelik verip onların daha sağlıklı ve spor anlamında kendi hayatlarında bir yer edinmeleri için elimizden geleni yapacağız ama benim bir ilgi uyandıracak insanların seveceği bir projem vardı yabancı dil akademisi diye ama ben beklentimin çok üstünde bir ilgi buldu o yüzdende ayriyeten mutluyum,buradaki niyetim bende burada büyüdüm burada eğitim aldım ,İngilizce öğrendim ama hep öğrencinin kendi kafasında çizdiği sınırlardan kaynaklı bir türlü konuşamıyorduk ,bunu konuşmaya dökemiyorduk o yüzden bu yabancı dil akademisini yabancı hocaları getirip buradaki gençlerin eğitim almak isteyen herkesin bu konuda da eğitimine katkı sağlamak istiyoruz,onun dışında bizim bölgemizde göz bebeğimiz dediğimiz bir organize sanayi bölgemiz var burada da ben eminim yabancı dil akademisinde eğitim alan vatandaşlarımız Erbaa’nın ilerleyen dönemlerinde iş hayatına da katkı sağlayacağını düşünüyorum, ne anlamda derseniz burada benim hayallerimden bir tanesi inşallah ileriki dönemlerde Erbaa’da bir Çince kursu açarız, yönetici ekibi olabilir veya üniversiteden mezun olmuş Erbaa’da iş yapmayı,yatırım yapmayı düşünen gençlerimiz olabilir,Çince öğrenip belkide ileride Çinli bir yatırımcıyı Erbaa’ya getiririz diye hayal kuruyorum,bu projede hem gençlere Erbaa’nın yetişkinlerine,iş hayatına katkı sağlayacağını düşünüyorum,bu süreçte de gördüm en büyük ilgi gören projelerden de bir tanesi oldu.”  diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Erbaa'da yeni hastaneye yeni güzergah başlıklı makalemizde erbaa, erbaa hat minibüs ve erbaadan hakkında bilgiler verilmektedir.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

AK Parti Belediye Başkanı Ömer ÇETİN Basın mensupları ile bir araya geldi
AK Parti Belediye Başkanı Ömer ÇETİN Basın mensupları ile bir araya geldi

İlk olarak Erbaa’nın konut sorununa dikkat çeken Ömer ÇETİN;1872 Erbaa Projesi ile Erbaa’da sosyal  konut inşa edileceğini ve bu sayının

Erbaa Belediyesi tarafından Erek Caddesi’nde başlatılan yenileme çalışmaları tamamlandı
Erbaa Belediyesi tarafından Erek Caddesi’nde başlatılan yenileme çalışmaları tamamlandı

Erbaa Belediyesi tarafından Erek Caddesi’nde başlatılan yenileme çalışmaları tamamlandı. Erbaa Belediyesi tarafından şehrin en işlek caddelerinden

Erbaa MHP ilçe teşkilatı aday tanıtım Programı düzenledi
Erbaa MHP ilçe teşkilatı aday tanıtım Programı düzenledi

Erbaa MHP ilçe teşkilatı aday tanıtım Programı düzenledi. Program Erbaa kapalı spor salonunda Partililerin katılımı ile gerçekleştirdi. Program

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz