Erbaa’da 3-9 Kasım organ bağışı haftası etkinlikleri

Ana Sayfa » Haberler » Erbaa’da 3-9 Kasım organ bağışı haftası etkinlikleri
Paylaş
Tarih : 05 Kasım 2018 - 13:56

IMG_49644444

Erbaa Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor Muzaffer Baş,  3-9 Kasım tarihleri arasında kutlanan organ bağışı haftası etkinlikleri kapsamında vatandaşları teşvik etmek ve bilgilendirmek amacıyla açıklama yaptı.

Erbaa Devlet Hastanesi Baş hekimi Uzman Doktor Muzaffer Baş yaptığı açıklamada 5 Kasım tarihinde Erbaa Cumhuriyet Meydanında stant açılış yaptıklarını Erbaa Belediyesine ait billboardlarda haftanın önemini anlatan yazı ve görseller koyduklarını ve vatandaşları organ bağışı yapmaya davet edeceklerini söyledi.

Baş”6 Kasım Salı günü Erbaa Devlet Hastanesinden başlayarak Erbaa Belediyesi Kongre ve Kültür Sarayına yürüyüş düzenleyeceğiz, amacımız organ bağışı konusundaki farkındalığı oluşturmak ve bağış sayısını artırmaktır. Daha sonra belediye kongre merkezinde panelimiz olacaktır. Panelde organ bağışı konusunda yetkili kişiler ile konferans verecekler ayrıca kongre merkezinde Erbaa Kaymakamı Bülent Karacan, Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım, ilçe müftüsü Muhammet Kara ve Erbaa İlçe Emniyet Müdürlüğünden görevlendirilen kişiler organ bağışı ve önemi hakkında bilgilendirme yapacaklar” diye konuştu.

Erbaa Devlet Hastanesi Baş hekimi Uzman Doktor Muzaffer Baş 5 günlük organ bağışı haftasının çeşitli etkinliklerle kutlanmanın yanında organ bağışının öneminin yıl boyu düzenlenecek etkinliklerle devam edeceğini Erbaa’da mümkün olduğunca organ bağışı sayısının artırılmasını amaçladıklarını sözlerine ekleyerek bütün halkımızı bu panele ve diğer etkinliklere davet ettiklerini söyledi.

Bir önceki yazımız olan Erbaa'da fabrikadan enflasyonla mücadeleye destek zammı başlıklı makalemizde erbaa, erbaa enflasyonla mücadele ve erbaadan hakkında bilgiler verilmektedir.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

IMG_5562222
Erbaa’da “onlar için” projesi

Erbaa özel Açı okulları, sokak hayvanlarının daha iyi şartlarda yaşayabilmeleri amacı ile “onlar için”projesi başlattı. Özel

IMG_5527777
Erbaa’da karla mücadele çalışmaları

 Erbaa’da kar yağışının etkili olduğu köy yollarında ulaşımın kesintisiz sürmesi için karla mücadele çalışması başlatıldı. Erbaa’da

IMG_52266
Çocuklar, trafik kurallarını Hacivat ve Karagöz’le öğrenecek.

  Erbaa İlçe Emniyet Müdürlüğü çocuklara trafik kurallarını Hacivat ve Karagöz ile öğretiyor.  Erbaa İlçe Emniyet Müdürlüğü Türk

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
YorumunuzTekno Merkez Bilgisayar - Telefon Sat, Erbaa Bilgisayar